عبور برای ایجاد موقعیت های گلزنی
تمرینات فوتبال
توسط سعید رنجبر
تمرینی برای آزمایش توانایی بازیکنان شما برای بیرون آوردن و باز کردن توپ و ارائه محصول نهایی. از این جلسه به عنوان یک فعالیت مستقل استفاده کنید یا آن را با دو پیشرفت ترکیب کنید تا یک جلسه کامل ایجاد کنید

چرا از این تمرین فوتبال استفاده کنید:


به بازیکنان این فرصت را می دهد تا توپ را به مناطق کناری برسانند و با عبور از توپ به مناطق خطرناک، موقعیت های گلزنی ایجاد کنند.

برپایی این تمرین
از یک ناحیه مستطیل شکل استفاده کنید که در هر طرف یک کانال قرار دارد. در هر انتها یک دروازه با یک دروازه بان تعیین کنید و بازیکنان را به دو گروه تقسیم کنید. منطقه را به نصف تقسیم کنید. هر گروه دارای یک مهاجم در نیمه حمله و یک هافبک در نیمه دفاعی است. بازیکنان باقی مانده بین دو کانال تقسیم می شوند.

چگونگی اجرای بازی:
یک دروازه بان با بازی کردن با هافبک شروع می کند. دو بازیکن از هر تیم وارد منطقه می شوند، یکی در هر کانال. هافبک به یکی از این بازیکنان پاس می دهد و او سپس با توپ به نیمه دیگر محوطه می رود.

یک بار در نیمه هجومی، آنها برای مهاجم و بازیکن دیگری که وارد محوطه شده است (که می تواند کانال را ترک کند) سانتر می زنند تا با یک ضربه پایانی گلزنی کنند. برای شروع، هافبک پس از پخش پاس، از مسیر سایر گروه‌های بازیکنان خارج می‌شود و آنها تلاش می‌کنند گل بزنند.

امتیازات مربیگری
وزن و مساحت پاس به بازیکن پهن. انتخاب توسط بازیکن گسترده و منطقه ای که در آن ارسال می کنند. زمان و منطقه اجرا توسط بازیکنان مهاجم برای دیدار با سانتر.

  1. دو بازیکن بیرون از هر تیم در منطقه اصلی شروع می کنند و در نیمه خود قفل شده اند. سایر بازیکنان در کانال های جانبی شروع می کنند
  2. بازیکن واید از هافبک دفاعی دریافت می کند و از نیمه راه می افتد. هافبک تهاجمی و بازیکن پهن در ساپورت طرف مقابل
  3. بازیکن عریض یک صلیب برای ایجاد یک شانس ارائه می دهد. در انتهای دیگر نیز همین اتفاق می افتد

باشگاه و مدرسه فوتبال درفک البرز، به عنوان بهترین مدرسه فوتبال کرج تلاش دارد تا همگام با تمرینات بهترین آکادمی های فوتبال دنیا جلو رفته و استعدادهای بهتری را به فوتبال ملی و باشگاهی ایران معرفی کند. شما نیز می توانید عضو باشگاه درفک البرز شده و در مسیر حرفه ای شدن قدم بردارید.

درفک البرز 352 در فوتبال روز دنیا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید