حرکت سه منطقه ای

تمرینات فوتبال

توسط سایت آموزشی آکادمی فوتبال

یک فعالیت پاس و دریافت برای سریع فکر کردن بازیکنان – از آن به عنوان گرم کردن قبل از مسابقه یا در پیش فصل استفاده کنید.

چرا از این تمرین فوتبال استفاده کنیم

یک مربی خوب همیشه باید به دنبال بازیکنانی باشد تا اصول اولیه را به درستی انجام دهند – پاس دادن و دریافت کلیدی هستند.

برپایی

شما به توپ‌ها، کنز و مخروط‌ها در فضایی با اندازه مناسب برای بازیکنان خود نیاز دارید. ما از هشت بازیکن در یک منطقه 40×20 استفاده کرده ایم.

چگونگی اجرای این تمرین فوتبال

شش مهاجم در برابر دو مدافع بازی کنید – 3 بر 1 در منطقه اول، 2 بر 1 در منطقه دوم و یک مهاجم تنها در منطقه سوم. بازی با 3 در مقابل 1 شروع می شود – هر مهاجم باید قبل از ارسال توپ به منطقه 2v1، توپ را لمس کند. به طور مشابه، هر دو مهاجم باید قبل از حرکت توپ را در منطقه 2v1 لمس کنند.

برای تکمیل چالش، آنها باید به مهاجم تنها پاس بدهند. هنگامی که آن بازیکن توپ را دریافت می کند، سایر بازیکنان باید ترتیبی دهند که در جهت دیگر برگردند، بنابراین مهاجمان و مدافعان حرکت می کنند تا اضافه بارهای جدید را دوباره ایجاد کنند.

مهاجمان باید تا حد امکان امتیاز کسب کنند – یک امتیاز برای هر سوئیچ موفق – اما هر بار که یک مدافع توپ را قطع می کند یک امتیاز کسر می شود. هنگامی که این اتفاق می افتد، بازی به پخش کننده شروع بازگردانده می شود. دو دقیقه بازی کنید، سپس بچرخانید.

امتیازات مربیگری

  • بازیکنان را آموزش می دهد تا بر عناصر اساسی پاس، دریافت و حرکت تسلط پیدا کنند، همراه با تصمیم گیری درست در مورد زمان و مکان پاس دادن.

بازی از یک انتها شروع می شود و مالکیت توپ در اختیار سه مهاجم قرار می گیرد. آنها باید توپ را به انتهای دیگر منطقه منتقل کنند

هنگامی که توپ در انتهای دیگر قرار گرفت، بازیکنان باید به سمت بالا حرکت کنند و موقعیت های جدید خود را در اختیار بگیرند تا بازی به سمت دیگر بازگردد.

اگر مدافعان توپ را قطع کنند، یک امتیاز کسب می کنند

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تاکتیک های فوتبال و کسب بینش از مربیان در بالاترین سطح، سایت های فوراستادی 4STUDY.IR و وبلاگ باشگاه و مدرسه فوتبال درفک البرز را  مطالعه کنید.

باشگاه و مدرسه فوتبال درفک البرز، به عنوان بهترین مدرسه فوتبال کرج تلاش دارد تا همگام با تمرینات بهترین آکادمی های فوتبال دنیا جلو رفته و استعدادهای بهتررا به فوتبال ملی و باشگاهی ایران معرفی کند. شما نیز می توانید عضو باشگاه درفک البرز شده و در مسیر حرفه ای شدن قدم بردارید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید